Mini 350W Chieftec Mesh Serie XT-01B-350GPB
Prekės kodas: #1325971
Susiję Produktai
Aprašymas
"Chieftec XT-01B-350GPB. Form factor: Mini Tower, Type: PC, Product colour: Black. Power supply: 350 W, Power supply location: Top. Front fans diameters supported: 80,90,120 mm, Rear fans diameters supported: 80,90,120 mm. Supported HDD sizes: 2.5,3.5"". Width: 180 mm, Depth: 408 mm, Height: 352 mm"\n"An economical and modern mini tower, developed by CHIEFTEC technicians for sophisticated users. The timeless design is made of high quality materials and allows an ingenious ventilation system."