Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Wii įranga

Žaidimų konsolė Nintendo Wii yra 5 kartos namų konsolė, kuri pakeitė anksčiau buvusią Nintendo GameCube. Pastaroji žaidimų konsolė yra tiesioginis konkurentams tokiems sprendimas kaip Microsoft Xbox 360 ir Sony PlayStation 3. Nors japonų kompanija Nintendo savo konsolės Wii ir nelaiko tiesioginiu Xbox ir Playstation konkurentu, tačiau jos pasirodymas laikas sutapo su Xbox 360 ir PS3 pasirodymu, be to, ji gavo pažangų žaidimų kontrolerį. Nintendo tvirtina, kad jos skirta daug platesnei auditorijai nei konkurentų pasiūlymai. Reikia paminėti, kad išskirtiniu Wii bruožu yra unikalūs bevielio ryšio kontroleriai Wii Remote ir Wii MotionPlus, kurie reaguoja į žaidėjo judesius.

Nintendo Wii yra bene mažiausia namų vartotojams skirta konsolė, jos matmenys sudaro 215 x 157 x 44 milimetrus, o tai atitinka maždaug trijų DVD dėžučių storį. Žaidimų konsolę galima patalpinti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai, galima pritvirtinti prie specialaus dėkliuko. Konsolėje įdiegtas aušintuvas, kuris atsiduria iš dešinės pusės (jei konsolė horizontalioje padėtyje), ir apačioje (jei konsolė vertikalioje padėtyje) – tam ant specialaus dėklo yra atitinkamos nišos, kad nebūtų užgožtos ventiliacinės angos.

Kaip jau minėta, konsolė Wii pasižymi unikaliu kontroleriu Wii Remote, kuris gali nustatyti savo padėtį patalpoje ir orientaciją trimatėje erdvėje. Be to, į kontrolerį įdiegtas garsiakalbis ir vibracinis mechanizmas, o tai leidžia išgauti atgalinį ryšį. Kontrolerio maitinimui naudojamos dvi AA tipo baterijos. Būdamas laukimo būsenoje (Power indikatorius šviečia oranžine spalva), žaidimų konsolė vartoja mažiausiai energijos, tačiau tuo pačiu metu gali gauti pranešimus ir atnaujinimus iš Interneto, prisijungdamas prie Nintendo tarnybos WiiConnect24, skirtos atnaujinimų platinimui, konsolės savininkų tarpusavio bendravimui (galima keistis laiškais, fotografijomis) ir galimybę žaisti per Internetą. Optinių diskų skaitytuvas pradeda šviesti melsva spalva, kai tik ateina naujas pranešimas, įdedamas diskas su žaidimu arba Wii konsolė siunčia atnaujinimus.

Speciali juosta Wii Sensor Bar spinduliuoja infraraudonuosius spindulius, kurį priima kontroleris Wii Remote. Juosta diegiama ekrano arba monitoriaus apačioje arba viršuje. Pats kontroleris gali bendrauti su daugeliu Wii skirtų aksesuarų (vairais, pistoletais, raketėmis, biliardo lazdomis, meškerėmis), kad žaidimo procesas būtų kuo įdomesnis.

Bendras Nintendo Wii spartos lygis yra nepalyginamas su Xbox 360 ir Playstation 3, kadangi Nintendo idėja yra kovoti už pranašumą ne grafikos srityje, tačiau pačių žaidimų ir jų įdomumo, įvairovės sferoje. Čia labai padeda unikalus žaidimų kontroleris ir žaidimų politika – kompanija išleidžia labai daug ir skirtingų žaidimų, kurie gali patenkinti įvairų skonį turinčius pirkėjus. Reikia paminėti, kad Wii suderinama su visais GameCube žaidimais. Žaidimų konsolės įrenginys pats atpažįsta diskus. Aišku, žaidimams reikalingas žaidimų valdiklis GamePad. Kad būtų galima išsaugoti žaidimo procesą, GameCube numatyta atminties kortelė. Taip pat reikia paminėti, kad egzistuoja ir parsisiunčiami WiiWare žaidimai. Žaidimus galima įsigyti ne tik TipTop.lt el. parduotuvėje, tačiau ir Wii Shop Channel, kuriame atsiskaitoma virtualia valiuta Nintendo Points.

Wii modeliai gali būti Family Edition ir Wii Mini 7 (šis nėra suderinamas su Gamecube, jame nėra Wi-Fi, galimybės žaisti online žaidimų). Iš aksesuarų gamintojų galima paminėti Hama, Playfect ir kitas kompanijas.