Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
item photo
Bevielis interneto adapteris ePMP Bridge-in-a-Box/WIFI bridge
33951 €
1703 €
1438 €
2099 €
2666 €
635 €
002 €
3848 €

Adapteriai / Antenos

Dažnai tenka susidurti su atvejai, kai bevielė Internetą skirstanti įranga negali pasiekti tam tikrų taškų, nutolusių nuo Wi-Fi modulio tam tikru atstumu. To priežastys gali būti įvairios – daug kliūčių (sienos, medžiai, pertvaros), per silpnas perduodamas signalas, prastos oro sąlygos arba tiesiog fizinis atstumas per didelis tam, kuris numatytas gamintojo specifikacijose. Tam reikalui dažniausiai tenka pirkti anteną, kurios paprastai būna skirtos vidiniam arba išoriniam naudojimui.

Taigi gali būti taip, kad teks anteną diegti lauke arba patalpos viduje. Viskas priklausys nuo jūsų poreikių ir reikalavimų. Žinoma, jei yra būtinybė, kad internetas būtų visame jūsų namo kieme arba tam tikroje erdvėje prieš biurą, jums reikės išorei skirtos antenos. Tokios turi tvirtus, drėgmei nelaidžius korpusus, apsaugotus nuo nepalankių oro sąlygų, didelių vėjų ir temperatūrų skirtumų. Tokios antenos turi galingas skobas, skirtas tvirtinimui prie stiebų ar kronšteinų ir stiprius uždarus kontaktus.

Vidinės antenos paprastai nėra saugomos nuo lietaus, kavos ir arbatos. Jos kompaktiškai patalpinamos prie monitoriaus, ant staliuko arba kompiuterio sisteminio bloko. Tokios antenos yra patogios, jei jūsų kompiuteris stovi po stalu. Kad būtų galima padidinti bevielio tinklo duomenų perdavimo spartą, kuri prarandama dėl blogos signalo kokybės, tokią anteną reikią statyti ant darbinio paviršiaus arba tvirtinti ant sienos.

Kryptinės antenos yra labiausiai paplitusios Wi-Fi antenos. Tokios puikiai tiks organizuoti tinklą „taškas – taškas“. Jei jūsų kompiuteris turi susijungti su kitu kompiuteriu arba su Wi-Fi tašku, reikėtų naudoti kryptinę anteną. Biure arba namie su tokia antena galite „pramušti“ net ir nepramušamas sienas, nukreipti signalą nuo spausdintuvo į kompiuterį arba praplėsti Wi-Fi ryšį į jūsų privataus namo pavėsinė, garažą ir t.t. Naudojimui patalpose daug praktiškiau yra įsigyti panelės tipo anteną. Paprasčiau tariant, plokščią, stačiakampio tipo, spinduliuojančią į vieną pusę. Kryptinės antenos yra idealus variantas sujungti du taškus bevieliu Wi-Fi tinklu. Pavyzdžiui, jei jūs ir jūsų draugas gyvenate gretimuose namuose, kurių langai žiūri vienas į kitą, jums reikės dviejų kryptinių antenų, „žiūrinčių“ vien į kitą. Atstumas, kuriuo gali būti perduodamas signalas, priklauso tik nuo antenos signalo sustiprinimo koeficiento.

Į visas kryptis spinduliuojančios antenos (omni-directional) padengia Wi-Fi ryšiu tam tikrą plotą tolygiai. Jei jūsų biure yra įdiegtas Wi-Fi spausdintuvas, kuriame naudojami nešiojami kompiuteriai, spausdintuvas turi būti prijungtas prie tokios antenos. Tuo pačiu metu, jei ant namo stogo norite pastatyti Wi-Fi siųstuvą, kad suteiktumėte Interneto prieigą gretimiems namams, kaimynų garažams ir pavėsinėse vykstantiems pokalbiams, jums reikalinga būtent tokia antena.

Kaip taisyklė visomis kryptimis spinduliuojančios antenos panašios į stiebus, kurios montuojamos vertikaliai. Šis stiebas spinduliuoja signalą plokštumoje, kuri yra lygiagrečiai jo ašiai (vertikalios antenos). Lyginant su kryptinėmis antenomis, šios turi daug mažesnį signalo sustiprinimo koeficientą. Tokios antenos dar gali būti montuojamos ant lubų ir būti panašios į dideles tabletes. Taip geriau aprūpinama ryšiu, pavyzdžiui, biuras, papildomai išgaunamas ir geresnis estetinis vaizdas, jei tokia antena yra išorėje.