Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
36160 €
18941 €
15157 €
18879 €
57094 €
16049 €
88248 €

Televizoriai

Televizorius - tai vienas iš pagrindinių pirkinių namams skirtos technikos srityje. Šie įrenginiai - neatsiejami ir daugiafunkciniai laisvalaikio atributai, tinkami tiek ramiai filmų peržiūrai, tiek aktyviam sporto sirgalių susibūrimui, tiek vakarėlių papildymui, dainuojant karaoke ar tiesiog klausantis populiariosios muzikos.

Galima pastebėti, jog didelė dalis televizorių Tiptop.lt internetiniame tinklapyje pažymėti LED ženkliuku. Tai reiškia, jog šie televizoriai veikia LED diodų pagalba. Taigi, tokie televizoriai sunaudoja kur kas mažiau energijos ir dažnai yra plonesniu ekranu nei įprasti analogai. Tokie LED televizoriai priklauso LCD televizorių kategorijai ir skiriasi nuo jų jau paminėtomis savybėmis. LCD televizoriai pasižymi ryškiu vaizdu ir yra pritaikyti žiūrėti įprasto apšvietimo patalpose. Kadangi šio tipo televizoriai turi matinį ekraną, šviesa neatsispindi ir nesuteikia diskomforto žiūrint.

Plazminiai televizoriai - kita šio tipo prekių rūšis. Šie televizoriai pasižymi plačiu žiūrėjimo kampu, t.y. nepriklausomai, iš kurio patalpos taško žiūrima į televizorių, vaizdas visuomet atrodo kokybiškai. Tačiau šių televizorių ekranai yra labiau pritaikyti patalpoms, kuriose nėra daug papildomų šviesos šaltinių, mat kitais atvejais jie gali atspindėti šviesą, mažindami spalvų kontrastą ir blukindami televizoriaus ekrane rodomas spalvas. Tačiau plazminiai televizoriai vis dėlto yra optimalesnis variantas matuojant kainos ir kokybės santykiu ir lyginant su LCD televizoriais, nors ir yra labiau tinkami didesnėms patalpoms.

Kaip išsirinkti televizorių?

Rinkdamiesi televizorių, atkreipkite dėmesį į jo savybes ir savo asmeninius poreikius. Televizoriaus pasirinkimas turėtų priklausyti nuo aplinkybių, kuriomis jis bus naudojamas. Numačius vietą televizoriui, reikėtų atsižvelgti į norimą įstrižainę. Ne visuomet didelis ekranas yra privalumas. Mažose patalpose patogiau naudoti mažesnės ar vidutinės įstrižainės ekranus. Na o didelėse patalpose įstrižainės pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, kokiu atstumu bus žiūrima.

Taip pat reikėtų atsižvelgti ir į planuojamą televizoriaus montavimo būdą. Priklausomai nuo to, ar televizorius bus kabinamas ant sienos, ar montuojamas ant tam pritaikytų spintelių bei kitų paviršių, jame esančios jungtys turėtų būti patogiai pasiekiamos. Na o planuodami įsigyti televizoriui skirtų priedų ar pritaikomų įrenginių, įsitikinkite, jog televizoriuje rasite visas reikiamas jungtis.

Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje ir visoje Lietuvoje esančiuose padaliniuose galima įsigyti daugelio pasauliniu mastu pripažintų televizorių gamintojų gaminių. Tai - Panasonic, Toshiba, Samsung, LG, SONY ir kitų gamintojų televizoriai.