Informacija pirkėjui

PIRKIMAS

Prekių ieškokite prekių kataloge arba „Paieškos” laukelyje įvedę prekės pavadinimą. Naršykite po prekių grupes, rūšiuokite jas pagal kainą, pavadinimą ir gamintoją.

Išsirinktą prekę įdėsite į krepšelį paspaudę mygtuką „Į krepšelį“. Ketinate įsigyti daugiau prekių? Tęskite paiešką toliau. Jei prie prekės rasite užrašą 'Skambinti“ reiškia, kad Jūsų norima prekė yra pakeliui į Lietuvą. Dėl tokios prekės tikslaus pristatymo termino teiraukitės telefonu 8600 55111.

Jūsų krepšelyje esančias prekes matysite paspaudę ant puslapio viršuje, dešinėje pusėje esančio „Jūsų krepšelio“. Savo krepšelio turinį ir užsakomų prekių skaičių galite drąsiai keisti. Prekių kiekį pakeisite į lauką „Kiekis“ įrašę norimą skaičių. Iš krepšelio prekę išimsite paspaudę mygtuką „x“- šalinti.

Pasitikrinę savo prekių krepšelį ir nusprendę prekes įsigyti, pasirinkite prekių transportavimo būdą: galite atsiimti prekes asmeniškai iš pasirinkto binoma.lt salono arba Jūsų nurodytu adresu jas gali pristatyti kurjeris.

Pasirinkę Jums tinkamą transportavimo būdą, spauskite „Tęsti“. Suveskite kontaktinę informaciją, patvirtinkite savo užsakymą, spausdami „Tvirtinti“. Netrukus į Jūsų el. pašto dėžutę bus atsiųsta sąskaita išankstiniam apmokėjimui. Apmokėkite sąskaitą ir keleto dienų bėgyje prekes Jums pristatys kurjeris arba sulauksite mūsų skambučio/ elektroninio laiško, kad prekę galite atsiimti pasirinktame binoma.lt salone.  

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Prekes pristatome visoje Lietuvoje. Prekių pristatymas į LP Express paštomatus - 2€, pristatymas su LP Express pašto kurjeriu - 3,5€, pristatymas DPD kurjeriu ir atsiskaitant už prekes grynais - 4,5€. Dėl prekių pristatymo į užsienį teirautis telefonu 860055111.

Dėl prekių pristatymo į Kuršių Neriją ir Smiltynę prašome kreiptis telefonu 8 600 55111

Prekių pristatymo terminas yra nurodytas prie prekės aprašymo.

Norėdami užsakytas prekes gauti greičiau, o taip pat nemokėti už prekių pristatymą, savo užsakymą galite atsiimti tiesiai iš binoma.lt salonų. Prekių užsakymo metu Jums reikia pažymėti, kad prekes atsiimsite patys pasirinkto miesto binoma.lt salone. Paruoštas prekes iš pasirinkto binoma.lt salono būtina atsiimti per 5 darbo dienas . Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime telefonu arba el. paštu. binoma.lt salonuose prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo, arba asmuo, nurodytas užsakyme. Todėl atsiimant prekes būtina su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (ID kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

      Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę. Pastebėję siuntos pažeidimą, siuntos turite nepriimti ir tai pažymėti siuntos važtaraštyje. Jums priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų yra laikoma, kad siunta priduota tvarkingai.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei pristačius Jūsų prekę pastebėjote, kad ji sugadinta, ir ją norite grąžinti, prašome susisiekti su mumis telefonu arba el. paštu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

      Prekę galite grąžinti šiais atvejais:

      • jeigu gavote ne tai, ką užsisakėte;
      • jei gavote nekokybišką prekę;
      • kitais įstatymo numatytais atvejais.

      Daiktų grąžinimas vyksta vadovaujantis 2001m. birželio 29d. Lietuvos Respublikos Ūkio ministro įsakymu Nr. 217 “Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo”.

      Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Binoma.lt grąžinamo daikto nepriima.

MOKĖJIMAS GRYNAISIAS

Užsakinėdami prekes e-parduotuvėje binoma.lt, pasirinkę prekių pristatymo kurjeriu paslaugą, galėsite rinktis mokėjimo būdą  - grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, jei užsakymo vertė neviršija 5000€, už prekes galėsite sumokėti grynais, siuntų tarnybos kurjeriui, atvežusiam Jums Jūsų prekes. Prekės Jums bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu 1-7 dienų laikotarpyje. Prieš pristatant siuntą, kurjeris su Jumis susisieks telefonu, suderins visas pristatymo detales. Patarimas: turėkite grynų pinigų sumą be grąžos, tai padės sutaupyti Jūsų bei kurjerio laiką.

 

GARANTIJOS

Visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai. Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Visos garantinės sąlygos (garantinis terminas, kontaktai ir kt.) yra nurodytos garantiniame talone. Dėl garantinio remonto kreikitės į garantiniame lape nurodytus garantinio serviso centrus arba į binoma.lt salonus.
Pateikdami prekę garantiniam remontui būtinai pateikite pirkimo dokumentą (kasos čekis/ pinigų priėmimo orderis, lizingo dokumentai ir kt.) ir užpildytą garantinį taloną.
Jei prekės garantinis terminas jau yra pasibaigęs, kreipkitės į garantiniame talone nurodytus servisus arba į binoma.lt- rekomenduosime Jums patikimus specialistus.

 

PAKUOČIŲ IR ATLIEKŲ TVARKYMAS