Apie mus

Kaip būna įprastai?

Dideli prekybos tinklai, dideli sandeliai ir juose užsilikusios prekės, dažnai besikeičiantys konsultantai, menkas individualus dėmėsys ir gilinimasis į kliento poreikius ir problemas?

Kaip yra pas mus? 

Mes neesame dar vienas gigantas, vieną po kito atidarantis naujus filialus. Tai gerai užsirekomendavusių bei ilgą laiką dirbančių IT įmonių tinklas, kurias vienija  vienas ženklas. Šiuo metu mūsų atstovų kompiuterinės įrangos parduotuves galima rasti praktiškai visose Lietuvos miestuose ir miesteliuose

Kaip būna įprastai? 

Nauja parduotuvė, nauji žmonės, dvejonės dėl patikimumo? 

Kaip yra pas mus? 

Mus atstovaujančios įmonės, gerai žinomos savo miestuose. Jos specializuojasi kompiuterinės įrangos / IT paslaugų srityje. Čia dirba būtent šios srities profesionalai. Mūsų atstovai prisiima parduotų prekių garantinius įsipareigojimus tiek individualiai tiek ir viso tinklo vardu. Pvz.: Jei įsigijote prekę Marijampolėje, garantiniam remontui ją galite pristatyti ir į Alytų.

Kaip būna įprastai? 

Perkate internetinėje parduotuvėje ar važiuojate apsipirkti į didmiestį – gedimo atveju prekes savo lėšomis transportuojate atgal?

Kaip yra pas mus?

Jei gyvenate miestelyje Jums daugiau nereikės važiuoti į didžiuosius miestus, eikvoti savo laiko ir pinigų kelionei, kad rastumėt didesnį prekių asortimentą ir mažesnę kainą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje, rasite savo norimą prekę bei galėsite ją atsiimti savo mieste be papildomų mokesčių. 
Čia galite rinktis prekes iš visų didžiausių Lietuvos kompiuterinės įrangos didmenininkų, taip pat ir iš Lenkijos, Latvijos didmenininkų  prekių asortimento. Šiai dienai Binoma.lt  –vieną iš didžiausių kompiuterinės įrangos asortimentą turinčių elektroninių parduotuvių Lietuvoje.

Esame dinamiški ir galime pasiūlyti šviežiausias prekes tiesiai iš didmenininkų sandelių per 1-3 d.d. nuo užsakymo pateikmo. Klientui pageidaujant (ypač aktualu verslui), yra galimybė įsigyti nestandartinių charakteristikų ir komplektacijos kompiuterinę įrangą. Tai leidžia įgyvendinti glaudus mūsų  bendradarbiavimas su gamintojų atstiovais tokiais, kaip Dell, Asus, HP ir kiti.

Kompiuterių parduotuvė ne tik internete, bet ir šalia Jūsų namų. Tai draugiškų IT specialistų kolektyvas, pasiryžęs Jums  padėti.

 

Įmones norinčias prisijungti prie mūsų komandos ir tapti atstovais savo mieste prašome kreiptis į administraciją