Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
Iki pasiūlymo pabaigos liko:  55 dienos
item photo
99 €
Sena kaina: 150,00 €

Stacionarūs kompiuteriai

TipTop.lt siūlo pilną stacionarių kompiuterių asortimentą. Galima įsigyti tiek firminius, taip vadinamus „baltus“ kompiuterius, kuriuos gamina kompanijos HP, Dell, Lenovo, Asus, Acer, Fujitsu, MSI ir ASRock, taip pat galima susikomplektuoti ir savo stacionarius kompiuterius. Dell stacionarūs kompiuteriai sudaro Inspiron, OptiPlex ir Vostro, XPS, Precision ir Alienware linijų serijos, kompanijos Hewlett-Packard (HP) – Compaq, Pavilion, Envy, Elite, Z Series, kompanijos Lenovo – ThinkCenter, Edge serijos, analogiškas serijas siūlo ir kitos kompanijos.

Dell Inspiron 660s, Inspiron 660, HP Compaq, HP Pro, Pavilion, Lenovo ThinkCenter S50 ir S70 Series, M50 ir M70 Series modeliai sudaro kompiuterių grupę, kurie skirti kasdienėms užduotims atlikti (naršymas Internete, filmų žiūrėjimas, muzikos klausymasis, retkarčiais darbas su biuro programomis). Juose naudojami Intel Celeron, Pentium, Intel Core i3, Core i5 procesoriai, Intel HD grafiniai adapteriai arba žemiausio lygio diskretinės nVidia vaizdo plokštės, iki 2 TB talpos kieti diskai, Windows 7 arba Windows 8 operacinės sistemos. Dell Inspiron, HP Envy ir Pavillion, Lenovo M90z serijose yra ir All-in-One kompiuteriai – monoblokai, kurie gali pasigirti ir galingiausiais Intel Core i7 procesoriais.

Dell OptiPlex ir Vostro, HP Elite, HP Pro 6000 Series, Lenovo ThinkCenter M70, M80 ir M90 Series stacionarūs kompiuteriai paprastai skirti verslo klasės klientams, juose naudojami Intel Core i5, Intel Core i7 klasės procesoriai motininės plokštės su verslo klasės mikroschemų rinkiniais su Intel vPro technologijos palaikymu, vaizdo plokštės paprastai priklauso profesionalių sprendimų klasei (nVidia Quadro ir NVS serijos, taip pat AMD FirePro), nors biudžetiniai verslo klasės atstovai gali turėti ir žemiausio lygio AMD Radeon ir nVidia GeForce grafinius adapterius.

Dell Precision, HP Z Series, Lenovo ThinkStation stacionarūs kompiuteriai priklauso darbo stočių kategorijai, kuriuose dažniausiai naudojami galingi procesorių (keturių branduolių Intel Core i5 ir Core i7, taip pat iki šešių branduolių Intel Xeon), o vaizdo plokštės – vidutinės arba aukščiausios klasės AMD FirePro arba nVidia Quadro adapteriai (Quadro 600, Quadro 2000 ir Quadro 6000, taip pat FirePro 2270). Šios klasės stacionarūs kompiuteriai visų pirma pravers tiems, kuriems reikalingas maksimalus produktyvumo lygis, t. y. kurie dirba su CAD tipo programomis (architektai, dizaineriai), 3D grafika ir modeliavimas, darbas su vaizdine medžiaga.

Žaidimams skirtų stacionarių kompiuterių kategorijoje galima išskirti Dell Alienware, HP Envy Phoenix ir Pavilion Phoenix, Lenovo IdeaCenter K Series sprendimus. Čia surasime vidutinės ir aukščiausios klasės AMD Radeon HD 7700 serijos (ir galigesnes) ir nVidia GeForce GTX 660 (ir galingesnes) vaizdo plokštes, kurios gali apjungtos į nVidia SLI ar AMD CrossFire režimus, keturių branduolių Intel Core i5, Core i7 ar aštuonių branduolių AMD FX procesorius, net iki 32 GB operatyvios atminties.