Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
item photo
išmanusis telefonas HONOR 20 PRO PHANTOM BLUE 256GB
37482 €
item photo
Bevielis interneto adapteris ePMP Bridge-in-a-Box/WIFI bridge
33951 €
item photo
Vaizdo registratorius Navitel Car Video Recorder CR900
5211 €
2635 €
1849 €
1805 €
48542 €
18731 €
15921 €
253 €
item photo
Išmanusis telefonas HONOR 8S BLUE 32GB
8899 €
222 €

Ryšio ir tinklo įranga

Ryšio ir tinklo įranga - tai kategorija, kurioje galite rasti įvairių priemonių tvarkingam ryšio tinklo ir kontakto nustatymui. Pasirinkimas išties platus - nuo įprastų maršrutizatorių, adapterių, tinklo diegimo įrankių iki komunikacinės įrangos atributų, tokių kaip GPS navigacija, telefonai ir įvairios paskirties kabeliai.

Tinklo įrangos skiltyje didžiausią pasirinkimą sudaro maršrutizatoriai, komutatoriai, valdantys duomenų srautus ir komutacinės spintos, įvairūs adapteriai ir antenos, modemai, konverteriai, bevielio ryšio įranga. Visi šie įrenginiai yra būtini norint tinkamai pasiruošti darbui su kompiuteriais ir kita technika. Įrangos veikimas dažnai priklauso ne tik nuo įrangos pritaikymo darbui tam tikromis sąlygomis, bet ir nuo turimų priemonių kokybės. Todėl rinkdamiesi elementus tinklo paruošimui, atkreipkite dėmesį į jų gamintojus ir patikimumą. Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje siūlomi įvairių gamintojų gaminiai, atitinkantys nustatytus standartus.

Komunikacinės įrangos skiltyje galima rasti nemažą pasiūlą mobiliųjų telefonų, jiems skirtų baterijų ir pakrovėjų, GPS navigacijos ir šiems įrenginiams būtinų priedų, tokių kaip apsauginiai dėklai, ausinės, adapteriai ir pan. Taip pat stebėjimo įrangos, skirtos naudoti įvairiose situacijose - nuo mobilių auklių mažylių priežiūrai, apsaugos sistemai pritaikytų kamerų iki stebėjimo kamerų, skirtų naudoti automobiliuose. Pastarojo produkto paklausa paskutiniais metais ypač išaugo, mat tokios kameros suteikia galimybę vairuotojams išvengti nesusipratimų kelyje ir užfiksuoti kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Skiltyje „Kabeliai“ siūloma smulkioji įranga, skirta sujungti įrenginius, turinčius skirtingas jungtis arba padidinti galimų sujungti įrenginių kiekį. Pastarajai funkcijai atlikti tinkami įvairių jungčių šakotuvai. Populiariausi ir dažniausiai naudojami šios skilties atributai - USB kabeliai ir šakotuvai. Tačiau jų, kaip ir kitų kabelių pasirinkimas turėtų priklausyti ne tik nuo jungties tipo, bet ir nuo reikiamo kabelių ilgio bei kitų savybių. Daugumos šioje internetinėje parduotuvėje siūlomų kabelių ilgio išraiška skaičiais nėra didelė, mat dažniausiai tokie kabeliai sujungia greta esančius įrenginius. Tačiau esant poreikiui, galima atrasti ir ilgesnių kabelių, skirtų didesniuose nuotoliuose esančių įrenginių sujungimui.

Jei nesate tikri dėl jums reikalingų ryšio ir tinklo įrangos pasirinkimo, pasikonsultuokite su Tiptop.lt internetinės parduotuvės specialistais, užpildydami užklausos formą arba susisiekę telefonu.