Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
item photo
Ofisas arba Aplikacija MS ESD 365 Personal (ML)
5864 €

Aplikacijos

Šiuo metu populiariausia darbui skirta programinė įranga yra biuro programų paketas Microsoft Office 2013 (taip pat dar vadinamas Office 2013 arba kodiniu pavadinimu Office 15) – naujausia populiaraus Microsoft biuro programų paketo versija, kuri pakeitė Microsoft Office 2010.

Naujoji darbui skirtų programų paketo versija pristatyta 2012 metų birželio mėnesį, tačiau mažmeninėje prekyboje pasirodė 2013 metų pradžioje. Office 2013 taip pat prieinamas ir kaip operacinės sistemos Windows RT dalis, kuriuos  diegia planšetiniai kompiuteriai su ARM platforma. Kartu galima įsigyti ir Windows skirtas 32 bitų ir 64 bitų operacines sistemas palaikančias versijas.

Taip pat bus galimybė gauti Microsoft Office 2013 po oficialaus pasirodymo prekyboje tiems vartotojams, kurie įsigys ir aktyvuos savo senuosius Microsoft Office 2010 nuo 2012 metų spalio 19 d. iki 2013 metų balandžio 30 d. Nemokamai atsinaujinti iki atitinkamos Microsoft Office 2013 versijos bus galima iki 2013 metų gegužės 31 d., pasinaudojant akcijos puslapiu http://www.office.com/offer. Iš karto reikia pabrėžti, kad atsinaujinti gali tik legaliai įsigytų biuro paketų Office 2010 savininkai.

Iš pagrindinių Microsoft Office 2013 naujovių galima paminėti šias: įdiegtas paprastesnė vartotojo grafinė sąsaja, kuri primena Modern UI iš Windows 8 (anksčiau žinoma kaip Metro UI). Integruota „debesų“ failų talpykla SkyDrive, kurioje saugomi visi Office 2013 sukurti dokumentai. Esant norui galima failą išsaugoti ir kompiuteryje, tačiau „debesų“ saugyklos naudojimas leidžia dirbti su keliais skirtingais įrenginiais (stacionariu, nešiojamu arba planšetiniu kompiuteriu ir visuomet turėti prieigą prie to paties failo aktualios versijos). Pašalinta patogi galimybė atsisiųsti tik Outlook 2013 pranešimų antraštes per IMAP protokolą, nors galimybė buvo ankstesnėse versijose (pranešimai visuomet atsiunčiami pilna apimtimi, įskaitant prisegtus failus, tame tarpe esančius ir Spam kataloge).

Microsoft Office 2013 taip pat palaikomas protokolas Exchange ActiveSync (EAS), skirtas pašto, kontaktų, užduočių sinchronizavimui. Anksčiau protokolas EAS buvo palaikomas tik mobilių klientų, o Outlook sinchronizavimui naudojo IMAP, tuo tarpu dabar EAS palaikymas integruotas į stacionarias versijas Outlook 2013 ir Windows Mail (esančią  Windows 8). Yra galimybė dirbti su PDF failais, taip pat juos redaguoti. Kortelė „Dizainas“ leidžia nustatyti viso dokumento stilių ir naują skaitymo režimą programoje Word. Atsirado galimybė pridėti online vaizdinę medžiagą, Excel 2013 - yra „protingas“ teksto užpildymas, rekomenduojami grafikai ir „greitoji analizė“.

Microsoft Office 2013 yra tradicinis programinis produktas, skirtas asmeniniams kompiuteriams (stacionarūs kompiuteriai ir nešiojami kompiuteriai) su klasikine nesibaigiančia licencija, prieinamos versijos Office Home and Student 2013 (Word, Excel, Powerpoint ir OneNote), Office Home & Business 2013 (pridėtas Outlook paketas), Office 2013 Standard (tik VL licencija), Office 2013 Professional (tik Retail licencija) ir Professional Plus (tik VL licencija).

Taip pat naująjį biuro programų paketą galima nuomotis, prenumeruojant Office 365 versiją. Namų vartotojams skirta Office 365 Home Premium, taip pat verslui prieinamos Office 365 Small Business Premium, Office 365 ProPlus ir Office 365 Enterprise programinė įranga.