Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
12495 €
item photo
Serverio operacinė sistema SW OEM WIN 10 HOME 64B/ENG 1PK KW9-00139 MS
10846 €
34249 €
15921 €

Programinė įranga

Tiptop.lt prekių kataloguose galite rasti ne tik apčiuopiamų įrenginių darbui bei laisvalaikiui, tokių kaip įvairių rūšių kompiuteriai ar jų priedai, bet ir įvairios programinės įrangos. Programinė įranga, trumpai tariant, yra tam tikrų sistemų visuma, atitinkanti nustatytus standartus ir įgalinanti jūsų kompiuterį ar kitą prietaisą veikti, mat savaiminis prietaiso veikimas neįmanomas naudojantis vien techninėmis jo savybėmis. Programine įranga taip pat gali būti vadinamos įvairios aplikacijos, antivirusinės programos ar programos specifiniams poreikiams.

Taigi, programinė įranga yra skirstoma į dvi rūšis, tai - sisteminė, bendroji programinė įranga ir taikomoji. Pirmoji programinės įrangos rūšis skirta įprastam prietaiso funkcionavimui. Be šios įrangos joks darbas yra neįmanomas. Operacinės sistemos padeda vartotojui atlikdamos daugybę funkcijų. Neretai, įsigyjant kompiuterį ar kitą prietaisą, bendroji programinė įranga jau būna instaliuota. Tačiau perkant kompiuterį be programinės įrangos, ją būtina susiinstaliuoti, atsižvelgiant į savo poreikius. Lygiai tas pats pasakytina tose situacijose, kuomet norima perinstaliuoti kompiuteryje esančią programinę įrangą. Rinkdamiesi operacinę sistemą atsižvelkite į jos paskirtį, t.y. pagal poreikį rinkitės operacinę sistemą naudojimui namuose arba darbo reikalams. Tiptop.lt interneto parduotuvėje galite įsigyti tokių operacinių sistemų kaip Windows 7, Windows 8, Windows Vista ir kitų. Taip pat šioje internetinėje parduotuvėje rasite operacinių sistemų ir serveriams.

Antroji programinės įrangos rūšis vadinama taikomąja. Kadangi sisteminė programinė įranga yra daugiau skirta pagrindinėms funkcijoms atlikti, tad taikomajai rūšiai priklausanti programinė įranga, skirta individualiems poreikiams. Tai gali būti įvairios antivirusinės programos, programos pritaikytos specifinėms reikmėms darbui ofise ar namuose, pvz. tekstų ruošimo redaktoriai, skaičiuoklės, maketavimo, grupinio darbo sistemos ir kitos aplikacijos. Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje didžioji dalis  programų yra skirtos darbui ofise.

Taigi, programinė įranga yra būtina kiekvienam vartotojui, norinčiam naudotis savo kompiuteriu. Rinkdamiesi programinę įrangą apmąstykite kokias funkcijas ji turėtų atlikti, kad patenkintų jūsų poreikius. Taip pat nuspręskite dėl papildomų aplikacijų.

Jei nesate tikri dėl savo pasirinkimo, visuomet galite pasikonsultuoti su tiptop.lt specialistais, užpildę užklausos formą. Formą galite rasti paspaudę šią nuorodą: programinė įranga - klausimai.

tiptop.lt