Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
2129 €
item photo
Planšetinio kompiuterio dėklas SAMSUNG Book Cover TAB S5e black
4354 €
2185 €
2323 €
1468 €

Planšetinių priedai

TipTop.lt galima įsigyti įvairiausių priedų kuriuos naudoja planšetiniai kompiuteriai, kuriuos gamina tokios kompanijos, kaip Targus, 4World, Trust, Apple, Samsung, Wacom, Griffin, Tucano, Kensington, Global Technologų, Case Logic, Dicota, Cygnett, Asus, Manhattan ir kitos.

Turbūt vienu populiariausių priedų yra planšečių apsauginiai dėklai ir atskiri kompiuterių krepšiai. Renkantis dėklus, paprastai žiūrima į pačius paprasčiausius sprendimus, kurie turi vieną skyrių, dėklas užsegamas užtrauktuku, o išorinė medžiaga paprastai padaryti iš neilono ar kitos minkštos medžiagos, kurią malonu laikyti rankoje. Vis tik dėklai dažnai atlieka apsauginį funkciją, o vykstantiems į komandiruotes, dažnai keliaujantiems ar dirbantiems tokiomis sąlygomis, kur dažnai yra tikimybę sutrenkti planšetę ar kitaip ją pažeisti, reikėtų atsižvelgti ir į tokius faktorius.

Dėklai – knygutės dažnai pasižymi griežtu dizainu ir aukšta pagaminimo kokybe. Dažniausiai tokie dėklai gaminami iš natūralios odos, tuo pačiu pabrėžia savininko statusą ir priduoda įrenginiui ypatingo šarmo. Tokie dėklai gerai dera tiek prie kostiumo, tiek ir prie kasdienio apsirengimo.

Savo vidumi tokie dėklai gali skirstomi į tam tikras kategorijas: atsiverčiantys į apačią arba į šoną. Kokį iš jų pasirinkti, daugelis renkasi patys – pirmieji turi užraktą iš viršaus, antrieji – labiau panašūs į pinigines. Be viso kito, dėklai – knygutės suteikia norimą apsaugą, jam nukritus iš nedidelio aukščio. Labiausiai paplitusi dėklų  spalva – juoda, tačiau ne ką mažiau populiarūs ir balti bei raudoni.

Geliniai, silikoniniai ir plastikiniai dėklai turi ne tokį griežtą dizainą, jie skirti įrenginį apsaugoti nuo įbrėžimų ir dulkių. Pagrindine tokių dėklų ypatybe yra tai, kad įrenginys įstatomas taip, kad būtų dengiama ir nugarinė dalis. Ši taip pat turi būti apsaugota, kadangi reguliariai pasmerkta išorės poveikiui.

Gelio ir silikono dėklai turi elastinę struktūrą, kuri leidžia išsaugoti  įrenginį sveika, kai jis netyčia nukrenta. Be to, tokios medžiagos leidžia patikimai laikyti įrenginį, taigi mažėja tikimybė, kad jis netyčia išsprūs iš rankų ir nukris. Šių dėklų įvairiausi atspalviai ir dizaino sprendimai leidžia išsirinkti bet kokį aksesuarą pagal savo skonį.

Plastikiniai dėklai yra labiau prieinami savo kaina, lyginant su geliniais ir silikoniniais, tuo tarpu jie atrodo gana efektingai, leidžia gerai apsaugoti mobilaus įrenginio korpusą. Skirtingai nuo klasikinių dėklų – knygučių, pastarieji aksesuarai leis gauti prieigą prie įrenginio meniu iš karto po jo išėmimo iš rankinės ar krepšio.

Yra dar vienas dėklų tipas – taip vadinami „bamperiai“. Savo įdomų pavadinimą jie gavo dėl savo charakteringos formos, primenančius to paties pavadinimo automobilių dalį. Jų pagrindinė užduotis – apsaugoti įrenginį jo kritimo metu. toks aksesuaras visiškai dengia šonines dalis, kartu išsikiša iš viršaus ir apačios. Tokiu būdu, jei įrenginys krenta ant ekrano ar nugarinės dalies, jos paprastai išlieka sveikos. Medžiagos taip pat naudojamos įvairios: nuo silikono iki plastiko, taip pat galima sutikti magnio ir aliuminio sprendimų.