Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
7564 €
6412 €
813 €
2005 €
826 €
7910 €
775 €
7924 €

Ausinės / Mikrofonai

TipTop.lt siūlo platų įvairaus tipo ausinių asortimentą. Tai gali būti tiek paprastos ausinės (paprastai su laidu), ausinės su mikrofonu, taip pat bevielės ausinės (dažnai naudojančios Bluetooth sąsają). Galima rasti tokių gamintojų ausines, kaip Sennheiser, Creative, Philips, Beyer Dinamic, Razer, TDK, Sony, taip pat mažiau žinomų gamintojų kaip Canyon, Sweex, Trust, Modecom, Wavemaster, Genius, 4World, Elecom ir kt.

Bene labiausiai paplitusiu ausinių tipu galima laikyti visiškai ausis uždengiančias ausines. Šiuo atveju ausys izoliuojamos nuo išorinio triukšmo ir sudaro tam tikrą erdvę tarp ausų ir garsiakalbių. Šį tipą dar priimta skirstyti į atviro ir uždaro tipo modelius pagal vieną iš gerai matomo požymio – ventiliacinių skylučių. Esant stereo režimui, atviro tipo ausinės skamba kiek laisviau, sukelia platesnės erdvės įspūdį. Didelių ausinių atveju gana svarbus ir jų universalumas. Kaip taisyklė, tokios ausinės skamba geriausiai, tačiau mobilių grotuvų (telefonai, multimedia grotuvai) atveju jie gali tapti minusu dėl jų sugeriamo galingumo efekto, todėl čia reikėtų žiūrėti į jautrumo ir varžos (matuojama omais) parametrus. Kaip taisyklė, kuo didesnė varža, tuo garsiau ausinės groja (bent jau tam tikrų dažnių diapazone), tačiau mobilių grotuvų resursų gali neužtekti, kad muzika garsiai ir pakankamai ilgai skambėtų tokios kokybiškose ausinėse.

Ausinės, kurios dengia tik ausies sritį, tačiau jų visiškai nepaslepia, yra patogesnės nešioti, paprastesnės, o taip pat ir pigesnės savo kaina. Jos dažnai skamba prasčiau nei didelės, dengiančios visą ausų plotą. Yra modelių, kurios leidžia geriau prispausti garsiakalbį prie ausies, tokiu būdu gaunama geresnė izoliacija nuo aplinkos triukšmo. Tokių ausinių konstrukcija yra atvira, o kartu juose muzika įgauna savotiško erdvumo. Priklausomai nuo garsiakalbių kokybės, tokio tipo ausinės leidžia kalbėti apie daugmaž HiFi lygio, galingą ir dinamišką garsą. Dažnai tokio tipo ausinės susideda, taigi jas patogu transportuoti. Didžiausia šio tipo ausinių problema – pigūs plastikiniai elementai, tačiau tiek jų pačių lengvumas, tiek garsiakalbių lengvumas neleidžia taip greitai pavargti ausims ir galvos vietai, laikančiai ausinių lankelį.

Trečio tipo ausinės dažnai vadinamos „lašeliais“ – jos yra nedidelės ir kišamos į ausis, o ten laikosi dėl natūralaus ausies kaip spyruoklės poveikio. Šio tipo ausinės turi savotiškus vamzdelius, kuris praleidžia orą: kuo vamzdeliai didesni ir labiau išlenkti, tuo geriau atkuriami žemi dažniai (bosas), tačiau pati konstrukcija lemia, kad geros garso kokybės pasiekti tikrai nelengva. Į ausis kišamos ausinės puikiai tinka nešiojamiems įrenginiams (telefonams, grotuvams) su mažu jautrumo parametru. Kai kurie tokių ausinių modeliai turi labai jautrias garsiakalbių membranas, kurios leidžia joms kokybiškai groti, kai prijungtos prie rimtos audio technikos. Šių ausinių atkuriama garso kokybė bei izoliacinės galimybės gatvėje, viešajame transporte bei viešose erdvėse su aukštu triukšmo lygiu priklauso tik nuo to, kaip hermetiškai su jomis užkimštos ausys. Jei stipriai, muzikos skleidžiamas garsas bus didesnės nei išorės triukšmas, tuomet bus galima pajusti erdviškumą ir bent kažkokius žemus dažnius (bosą).