Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
1455 €
7564 €
item photo
Projektorius EPSON EBS05 projector
32393 €
6412 €
1963 €
73858 €
2.32369 €
52662 €
813 €
2005 €

Multimedia ir periferija

Kategorijoje multimedia ir periferija galite rasti daugybę įvairių prekių, nuo ausinių, kolonėlių, diktofonų, grafinių planšečių iki įvairių technikos priedų. Šioje kategorijoje siūlomų prekių pasirinkimas labai platus, todėl ieškodami jums reikiamų priemonių tiksliai pasirinkite subkategoriją.

Ausinės ir mikrofonai gali būti naudojami tiek su kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, tiek su kitais įrenginiais. Didžiausią pasiūlos dalį sudaro įvairių gamintojų, formų ir paskirčių ausinės. Galima rasti daugiau nei tūkstantį skirtingų pasiūlymų, tad kiekvienas ras tinkamiausią variantą tiek kainos, tiek kokybės atžvilgiu.

Diktofonų ir grafinių planšečių bei jų priedų pasirinkimas kiek siauresnis, tačiau pasiūloje - žinomų gamintojų, tokių kaip Sony, Olympus, Wacom, Canvus ir kitų gamintojų produktai, padėsiantys būtinus darbus atlikti kokybiškai.

Multimedia kategorijoje galima rasti ir nemenką garso kolonėlių, skirtų atkurti garsą iš kompiuterių, pasirinkimą - nuo nedidelių, nešiojamų iki stacionarių, aukštos kokybės gaminių. Kompiuterių klaviatūros - taip pat vieni iš būtinų darbo ar laisvalaikio praleidimo prie kompiuterio atributų. Skirtingiems poreikiams, žinoma, turėtų būti atitaikomos ir pasirenkamos skirtingos klaviatūros. Vienos populiariausių klaviatūrų - bevielės. Šioje subkategorijoje - netoli keturių šimtų pasirinkimų paskirties, formos, medžiagiškumo ir kitais atžvilgiais. Na o gretimoje skiltyje - nemažas kompiuterinių pelių pasirinkimas. Multimedia grotuvų pasirinkimas taip pat gana didelis - nuo nedidelių, kelioninių mp3 iki didelę atmintį turinčių HDD grotuvų. Kainos ir savybių kiekio atžvilgiu šių grotuvų pasiūla gana plati. Projektorių kainų ir savybių spektras taip pat įvairus, todėl kiekviena įstaiga atras tinkamiausią variantą pagal projektoriaus panaudos planą.

Nors toks gaminys kaip nešiojami kompiuteriai neretai turi integruotas web kameras, tačiau jų paklausa vis dar aktyvi. Tokios kameros naudojamos su stacionariais kompiuteriais arba stebėjimo / apsaugos tikslams. Taigi, galima pasirinkti tiek buitiniam, tiek profesionaliam naudojimui skirtų web kamerų. Dar vienas iš optinių gaminių Tiptip.lt pasiūloje - žiūronai. Nors jų pasirinkimas nėra didelis, tačiau visuomet galima atrasti optimaliausią variantą.

Elektroniniai knygų skaitytuvai - tai prekės mėgstantiems daug skaityti. Lyginant su kitų mobilių įrenginių ekranais, šių skaitytuvų ekranai nevargina akių, todėl puikiai tinka dažnam naudojimui. Tai specializuotos prekės, skirtos kokybiškam skaitymui. Šių prekių subkategorija nėra didelė, tačiau užpildyta patikimų gamintojų prekėmis.

Kitos multimedia kategorijos prekės - tai įvairūs įrenginių priedai ir kitos smulkios prekės, tokios kaip skaičiuoklės ar svarstyklės. Tad esant poreikiui, šioje kategorijoje galima rasti didelį įvairių prekių asortimentą.