Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
item photo
išmanusis telefonas HONOR 20 PRO PHANTOM BLUE 256GB
37482 €
2102 €
16474 €
item photo
Išmanusis telefonas HONOR 8S BLUE 32GB
8899 €
item photo
Išmanusis telefonas HUAWEI P40 PRO 8/256GB BLACK 5G
97614 €
item photo
Išmanusis telefonas HUAWEI P40 8/128GB BLACK 5G
73752 €
54713 €
item photo
Išmanusis telefonas HUAWEI P40 8/128GB SILVER FROST 5G
73752 €
item photo
Išmanusis telefonas HUAWEI Y6S 3/32GB ORCHID BLUE
13183 €
25672 €
32480 €
10180 €
15271 €
55471 €
item photo
Išmanusis telefonas HUAWEI Y6S 3/32GB STARRY BLACK
13183 €
item photo
Išmanusis telefonas MOTOROLA E6 PLUS POLISHED GRAPHITE
14315 €
item photo
Išmanusis telefonas HUAWEI P40 8/128GB ICE WHITE 5G
73752 €

Telefonai

TipTop.lt siūlomas telefonų asortimentą apima tiek paprasti mobilieji telefonai, tiek IP telefonija, tiek ir išmanieji telefonai, kurių paklausa auga milžiniškais tempais.

Biudžetinių telefonų kategorijoje didelę įvairovę siūlo suomių kompanija Nokia, P. Korėjos kompanija Samsung Electronics, neseniai į Lietuvos rinką įžengusi kinų kompanija Huawei, gerai pažįstama japonų kompanija Panasonic, taip pat prekinis ženklas Just5, kuris gali pasiūlyti įvairiaspalvius mobilių telefonų modelius, tinkančius tiek vaikams, tiek ir vyresnio amžiaus žmonėms.

IP telefonijos rinkoje gana svarias pozicijas užima kompanijos Cisco ir D-Link. Pastarųjų VoIP technologijos pagrindu veikiantys telefonai leidžia pasinaudoti Interneto teikiamais privalumais – balso ryšys naudoja Interneto protokolą, o perdavimas vyksta duomenų perdavimo tinklais (paprastai, optiniais).

Šiuo metu itin sparčiai populiarėja išmanieji telefonai, kurie turi didelius sensorinius ekranus, mobilią operacinę sistemą, suderinamą su trečių šalių aplikacijomis, galingą aparatinę įrangą kuriuose yra procesoriai Apple A Series, nVidia Tegra, Qualcomm Snapdragon, Samsung Exynos, Mediatek ir kt., palaiko eilę komunikacinių technologijų, tokias kaip Wi-Fi, Bluetooth, GPS, NFC, taigi dažnai atstoja eilę asmeninių kompiuterių funkcijų – galima naudotis Internetu, klausytis muzikos, žiūrėti vaizdinę medžiagą, dirbti su el. paštu, socialiniais tinklais, žaisti žaidimus, atlikti mobilius mokėjimus, naudotis internetine bankininkyste ir t.t.

Šiuo metu populiariausios išmaniųjų telefonų operacinės sistemos – tai Google plėtojama mobili platforma Android bei kompanijos Apple operacinė sistema iOS. Antra vertus, tuo rinka neapsiriboja, ir galima sutikti išmaniųjų telefonų su operacinėmis sistemomis Windows Phone (kūrėja – Microsoft; gamintojai – HTC, Samsung, Nokia), BlackBerry OS (kūrėja ir gamintoja – Kanados kompanija RIM), Bada ir Tizen (kūrėja – Samsung), Symbian OS (kūrėja – Nokia).

Operacinė sistema iOS sutinkama tik Apple produkcijoje: tai išmanieji telefonai iPhone, taip pat kiti mobilieji įrenginiai, tokie kaip planšetiniai kompiuteriai iPad bei multimedia grotuvai iPod. Viena iš svarbiausių iPhone galimybių – tai asmeninis balso asistentas Siri, leidžiantis natūralia kalba komunikuoti su išmaniuoju telefonu ir gauti atsakymus į pateikiamas užklausas.

Google mobili platforma Android yra sutinkama eilėje įvairiausių gamintojų telefonų. Pirmiausia reikėtų paminėti kompanijos Samsung išmaniuosius telefonus, iš kurių populiariausi yra flagmanai iš Galaxy S ir Galaxy Note serijų. Šie jau seniai turi didesnius nei 4,5“ įstrižainės sensorinius ekranus su AMOLED matricomis, keturių branduolių procesorius, iki 64 GB talpos duomenų kaupiklius, taip pat gali pasiūlyti firmines technologijas S Beam, S Voice ir kitas.

Iš kitų Android išmaniųjų telefonų gamintojų galima išskirti HTC bei jos modelių linijas Desire, Sensation, One, kompaniją Nokia ir jos firminius Lumia modelius, japonų gamintoją Sony ir jo Xperia liniją, kinų kompaniją Huawei ir jos Honor bei Ascend gaminius.