Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
8041 €
10173 €
item photo
Vaizdo įrašymo įrenginys DVR 4CH HDCVI PENTABRID/XVR1B04 DAHUA
9916 €

Stebėjimo įranga

Šiandien bet kokia kompanija, ar tai būtų komercinė ar valstybinė, negali apsieiti be apsaugos, o dažniausiai tam pasitelkiamos stebėjimo kameros, kurios skirtos ne tik turto priežiūrai, tačiau aplinkos stebėjimui ir panašiai. Tokiu būdu, stebėjimo įrangos diegimas tampa gyvybiškai svarbia įstaigos saugaus funkcionavimo dalimi. Vis tik saugumo klausimais vis dažniau užsiima ne tik įmonės, tačiau ir privatūs asmenys.

Vis daugiau žmonių ima diegti stebėjimo kameras savo nuosavuose namuose ir net butuose. Tai leidžia kalbėti apie vaizdo stebėjimo įrangos paklausos augimą, o tai lemia ir pasiūlos augimą – dabar galima įsigyti reikiamos įrangos pagal poreikį, skonį ir kainą. Taigi kiekvienas vartotojas dabar gali pasirinkti sau optimalų variantą. Iš kamerų gamintojų galima išskirti tikrai ne vieną kompaniją, pavyzdžiui, HIK Vision, Ovislink, Edimax, Compro, D-Link, Axis, 4World, KGuard, CNB, TP-Link, Satel, Tamron, Genway, Trendnet ir kitas.

Vaizdo stebėjimo kameras paprastai galima skirstyti į kelis tipus. Pirmas – tai lauke montuojamos bei vidinės (naudojamos patalpų viduje) vaizdo stebėjimo kameros. Šiuo metu populiariausios būtent išorinės (montuojamos lauke) video kameros. Visos jos dažnai pasižymi aukšta raiška, o tai leidžia filmuoti su atitinkama kokybe net tamsiu paros metu, o vaizdo kokybė išlieka aukštame lygmenyje.

Paskutiniu metu labai išplito taip vadinamos IP kameros (IP video kameros), kurių dėka objektą galima stebėti, pasitelkiant Interneto ryšį. Organizuoti tokį stebėjimo būdą gana lengva ir prieinama. Net jei jūs išvykote kažkur į darbinę komandiruotę ar poilsiauti, jūs visada galėsite matyti, kas vyksta jūsų namuose, biure ar namo kieme. Pavyzdžiui, IP vaizdo kameros, kurios priklauso verslo klasei, leidžia įrašyti vaizdo labai didele raiška, kaip taisyklė, jos naudojamos didelėms įmonėms saugoti. Jos patikimos, funkcionalios, tačiau jų ir kaina gana didelė.

Lauko stebėjimo kameros paprastai turi tvirtą korpusą, per kurį į vidų nepatenka dulkės, drėgmė ir purvas. Lauko kameros atsparios kenksmingam išorės poveikiui, oro temperatūrų pokyčiams, įvairioms oro sąlygoms. Vaizdo kameros gali būti diegiamos sandėliuose, garažuose, automobilių plovyklose ir panašiai. Lauko stebėjimo kameros, savo ruožtu, gali būti kupolinės, su korpusu arba be jo, taip pat cilindrinės ir miniatiūrinės.

Kupolo formos vaizdo stebėjimo kameros turi pusiau sferinį korpusą, kurio dėka kameros objektyvas gali laisvai keisti savo stebėjimo kryptį. Savo ruožtu, negalima tiksliai pasakyti, į kurią pusę kameros objektyvas nukreiptas, o tai reiškia, kad stebimi asmenys nežinos, ar jie tikrai yra stebimi. Kupolinės kameros paprastai naudojamos patalpų viduje. Kalbant apie korpusines ir be korpusines kameras, pirmosios iš jų yra įprastos stebėjimo kameros, antrosios atrodo kaip elektronikos plokštė su joje įmontuotu objektyvu (be išorinio šarvo), taigi jas patogu montuoti kur nors nišose, sienose ir kituose objektuose, kur reikalingas dažniausiai slaptas stebėjimas.

Miniatiūrinės kameros nuo anksčiau minėtų skiriasi tik savo matmenimis. Savo ruožtu, gali būti, kad filmavimo kokybė, matymo kampai ir kitos charakteristikos bus tokios pačios, kaip ir didelių kamerų. Vis tik mažų kamerų kaina paprastai didesnė, kadangi dėl savo mažų matmenų neretai gali pasiūlyti geresnį apsaugos lygį, nes jas galima sumontuoti labai nepastebimose vietose.