Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
1458 €
895 €
item photo
Dėžutė HDD diskui ADATA XPG EX500 HDD 2.5i enclosure
1156 €

Krepšiai / Dėklai

Išorinių kietųjų diskų (HDD) dėklai

Kuomet kalbama apie išorinių kietųjų diskų (HDD) apsaugą, svarbiu aspektu tampa tinkamas jų saugojimas ir transportavimas. Taigi, išorinių kietųjų diskų krepšiai ir dėklai reikalingi tam, kad apsaugotų juos nuo įvairių vidinių pažeidimų ir išorinių įbrėžimų. Tokie dėklai labiausiai aktualūs išorinius kietuosius diskus dažnai transportuojant, tačiau taip pat gali būti reikalingi juos apsaugant ir kuomet HDD naudojami retesniais laiko tarpais. Tokiu būdu bus užtikrinta apsauga nuo netikėtų smūgių ar kitų pažeidimų.

Dėklus išoriniams kietiesiems diskams reikėtų rinktis pagal jų išmatavimus. Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kaip dėklas pritaikytas HDD patalpinimui ir išėmimui. Dažniausiai tam skirti dėkluose įsiūti užtrauktukai. Kietesnį korpusą turintys dėklai labiau pritaikyti nuolatiniam išorinio kietojo disko transportavimui, na o dėklai iš minkštos medžiagos tinkami kasdieniam HDD saugojimui. Svarbu ir kabelių saugojimui skirtos kišenėlės. O dėklų eksterjerą galima rinktis vadovaujantis asmeniniu skoniu. Jis nedaro įtakos dėklo patikimumui.

Išorinių kietųjų diskų dėklai gaminami iš įvairių medžiagų. Tai gali būti paprasta medžiaginė įmautė, silikonas, plastiko ar aliuminio korpusas bei kitos medžiagos. Šiuo atveju pasirinkimas priklauso nuo to, kokiose situacijose ir kaip dažnai HDD bus naudojamas. Dėklų kainos taip pat svyruoja nuo keliasdešimties, iki kelių tūkstančių litų, tačiau pasirinkimas vėlgi priklauso nuo vartotojo poreikių. Rinkoje galima rasti dėklų, kurie ne tik yra praktiški, tačiau ir stilingi. Tačiau kainą didžiąja dalimi diktuoja ir dėklų savybės. Kai kurie iš jų gali atlaikyti ypač didelį svorį, kritimą iš didelio aukščio ir netgi yra atsparūs panardinimui į vandenį iki 10 m gylio. Žinoma, dažnai transportuojant išorinį kietąjį diską, reikėtų atsižvelgti ir į dėklo svorį. Pernelyg didelio svorio dėklas gali apsunkinti kelionę.

Taigi, rinkdamiesi dėklą savo turimam HDD, atsižvelkite į visas jo savybes, nurodytas gamintojų teikiamoje informacijoje. Jei nesate tikri dėl turimo išorinio kietojo disko išmatavimų, juos pasitikrinti galite interneto pagalba, į paieškos laukelį įvedę HDD modelio pavadinimą arba pasikonsultavę su Tiptop.lt specialistais. Iškilus įvairiems klausimams, galite užpildyti užklausos formą.

tiptop.lt