Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
item photo
Spausdintuvas BROTHER HL-L6400DW
57057 €
23174 €
65369 €
item photo
Spausdintuvas BROTHER HL-L6400DWT
71379 €
28002 €
29711 €
item photo
Adatinis spausdintuvas Epson LQ-630 Dot matrix, Standard
60893 €
22755 €
item photo
Adatinis spausdintuvas EPSON LQ690 Matrix Drucker A4
59234 €
item photo
spausdintuvas BROTHER HL-L8360CDW
44848 €
19522 €
item photo
Spausdintuvas HP LaserJet Pro M203dw
19549 €
13017 €

Spausdintuvai

Tarp spausdintuvų gamintojų galima rasti visus garsiausius pasaulyje gamintojus – HP, Samsung, Canon, Epson, Konica Minolta, Xerox, Brother bei OKI. Siūloma asortimentą sudaro įvairiausio tipo modeliai – tai adatiniai spausdintuvai, rašaliniai spausdintuvai ir lazeriniai spausdintuvai, taip pat daugiafunkciniai aparatai, kurie yra lyg spausdintuvai, kopijavimo aparatai, skeneriai ir faksas viename, taip pat prieinami tik juodai/baltai arba spalvotai spausdinantys įrenginiai, skiriasi atkuriamų spalvų gama, spausdinamos medžiagos tipas, paskirtis ir t.t. Kiekvienas iš spausdintuvų tipų turi ypatybes ir papildomas funkcijas.

Bene rečiausiai dabar naudojami adatiniai spausdintuvai, kurių spausdinimo galvutę sudaro skirtingas adatėlių skaičius (kuo daugiau, tuo geriau). Šio tipo įrenginiai pasižymi žema kokybe, taip pat garsiu veikimu bei lėta spausdinimo sparta, todėl dabar dažniausiai naudojami čekiams, nedidelės apimties dokumentams spausdinti. Iš privalumų galima paminėti ilgą resursą, galimybę dirbti beveik bet kokiomis sąlygomis ir su įvairiausių formatų popieriumi. Atspausdinti siu šio tipo spausdintuvais tekstas yra gana atsparus trynimui ir drėgmei. Šiuo metu Lietuvoje dažniausiai prieinami Epson ir Microline adatiniai spausdintuvai.

Rašaliniai spausdintuvai, skirtingai nei adatiniai, naudoja matricą (galvutę), kuri spausdina skystais dažais. Galvutė gali būti įdiegta į patį įrenginį (tokiais modeliais dažniausiai prekiauja Epson ir Canon) arba į kasetes (HP ir Lexmark atveju). Čia galima išskirti biuro, plačiaformačius, interjerinius, markiravimo, foto ir kitus spausdintuvus. Vienas iš tokio tipo įrenginių minusų – gera spalvoto spausdinimo kokybė pasiekiama paprastai su specialiu popieriumi, iš kitų – atvaizdus lengvai paveikia vanduo, išblunka, išsiterlioja (aišku, daug kas priklausys nuo rašalo kokybės). Be to, dažnai reikalingai reguliariai spausdinti, naudojant visas kasetes (jei tai spalvotas rašalinis spausdintuvas), kad neuždžiūtų ant galvučių esantis rašalas. Galiausiai vienas iš esminių problemų – tai eksploatacijos brangumas, ypač kalbant apie rašalinių kasečių resursą.

Geresne rašalinių spausdintuvų alternatyva yra lazeriniai spausdintuvai, kurie yra brangesni, tačiau jų eksploatacija yra pigesnė. Tokio tipo įrenginiai pasižymi didele spausdinimo sparta, taip pat aukšta ir kokybė. Atspausdintas vaizdas gana atsparus trynimui, gerai išlaiko spalvas. Taip pat yra galimybė spausdinti ant bet kokio tipo popieriaus, išlaikant kokybę. Vieno atspausdinto lapo savikaina su lazeriniais spausdintuvais yra daugiau nei keletą kartų mažesnė nei rašalinių, kartu didesnis yra spausdinimo resursas, kalbant apie sudedamuosius lazerinių modelių komponentus. Tokiu būdu, jei reikalingas įrenginys dideliam biurui, kuris turės pakelti didelę mėnesinę apkrovą, verta įsigyti brangesnį modelį, kuris be viso kito bus pigesnis eksploatuoti.

Gana populiarūs yra ir daugiafunkciniai lazeriniai spausdintuvai (ypač dažnai pasirenkami naudojimui biuruose), taip pat prieinami modeliai su papildomais komponentais – tinklo plokštės, Wi-Fi bevieliais adapteriai, USB jungtys, papildomais lapų tiektuvais, turintys didelės talpos vidinę atmintį ir t.t. Tokius spausdintuvus turi tokie gamintojai kaip Konica Minolta, HP, Samsung, Canon ir kiti.