Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
914 €
2190 €
1709 €
3532 €
5123 €
2620 €
1980 €
6967 €
1777 €

Krepšiai / Dėklai

Fotoaparatai ir video kameros – mobilūs įrenginiai, ir dažnai keliauja su savo šeimininku po ne tik netoli namų, tačiau ir po visą pasaulį. Neapsaugotus fotoaparatus ir kameras pavojinga transportuoti, keliaujant ilgus atstumu be atitinkamos apsaugos priemonių, elektronika turėtų būti izoliuota nuo nepalankių oro sąlygų (drėgmės, dulkių) bei atsitiktinių smūgių bei kritimų ant žemės.

Žymiai palengvina situacija specialūs krepšiai ir dėklai, kurių gamintojų šiuo metu yra tiek savo elektronikos įrenginius gaminančius kompanijos (Canon, Sony, Olympus, Panasonic), tačiau ir trečių šalių gamintojai, kurie specializuojasi tokių apsauginių priemonių gamybos sferoje (čia galima paminėti Vanguard, Lowepro, Tucano, Golla, Case Logic, Pakuma, Natec, Tracer, Asus, Targus, Trexta ir kt.). Tokiuose krepšiuose laisvai galima įdėti ne tik pačius fotoaparatus bei kameras, tačiau ir papildomus įrenginius: baterijos, atminties kortelės bei kitus aksesuarus. Pasirinkti krepšius ar dėklus galima pagal savo skonį ir reikalingus matmenis. Egzistuoja krepšiai, kuriuose galima patalpinti ir keičiamus objektyvus, kurie dažnai yra gana dideli ir sunkūs (paprastai sunkesni už pačius veidrodinius fotoaparatus). Kai kurie krepšiai turi specialius apsauginius karkasus, yra ir palengvinti jų variantai, tik pačiai kamerai arba fotoaparatui.

Šiandien, kaip minėta, krepšius ir dėklus gamina visa eilė gamintojų. Labiausiai paplitę yra medžiaginiai krepšiai ir dėklai, tačiau būna ir odinių arba su odos pakaitalais. Paprastai krepšių kainas apsprendžia komplektacija ir medžiagos, iš kurių padaryti patys krepšiai. Dėklai gali ne tik palengvinti transportavimą, tačiau ir maksimaliai apsaugoti įrangą nuo nepalankių aplinkos sąlygų. Įsigyti krepšį ar dėklą šiandien nesukelia didelių sunkumų.

Pavyzdžiui, kompanija Sony paskutiniu metu ėmė koncentruoti savo dėmesį į krepšius ir kuprines, kurie skirti veidrodiniams fotoaparatams. Šių sprendimų paklausa šiuo metu labai sparčiai auga, tuo tarpu paprasti dėklai jų nelabai gali apsaugoti. Jų gamybai paprastai naudojamos aukštos kokybės medžiagos, tokios kaip oda, poliesteris, neilonas, neoprenas, zomša. Tokiuose krepšiuose fotoaparatai ir video kameros patikimai apsaugoti nuo įvairių nepalankių išorės poveikių. Netikėtai iškritus krepšiui su kamera iš rankų, ji nenukentės. Gamintojai nuolat kuria naujus krepšių ir kuprinių modelius, kurie gali patenkinti net ir pačių reikliausių vartotojų poreikius. Krepšiai tampa nuolat patogesni, jie yra tvirti, su papildomomis kišenėmis ir apsauginiais sluoksniais. Krepšių, o taip pat kuprinių kainos gana gerai atspindi jų kokybę ir funkcionalumą, komplektacijos ypatumus, juo labiau, kad taupyti brangios įrangos sąskaita ne visada gerai.

Kompanijos Canon krepšiai taip pat nenusileidžia kitų gamintojų produktams. Kompanija siūlo krepšius ir dėklus, kurie labai gerai apsaugoti nuo nepalankių išorės poveikių. Čia taip pat galima surasti galybę papildomų skyrių, į kuriuos dedami adapteriai, baterijos, objektyvai, blykstės, atminties kortelės ir kiti aksesuarai. Apsaugai nuo nepalankių oro sąlygų yra specialūs apvalkalai, kurie saugo ne tik nuo drėgmės, tačiau ir nuo stipraus lietaus. Patikimumas yra labai svarbus dalykas, tačiau nemaža dalis pirkėjų atkreipia ir į estetinę pusę. Čia galima rasti nemažai modelių, su skirtingomis spalvomis, tekstūra ir medžiagomis.