Pasirinktoje kategorijoje šiuo metu prekių neturime

Foto rėmeliai

Dar prieš gerus trejetą metų užuominos apie tokį daiktą, kaip skaitmeninis foto rėmelis, sukeldavo nemažą nuostatą ir gana netikėtą reakciją. Kai kuriems vartotojams skaitmeninis foto rėmelis atrodo kaip inovacinis, nestandartinis dalykas, kuris įsigyjamas tik tam, kad nustebinti kitus bei nuraminti save ir draugus, kurie apie tai žino labai nedaug. Kitiems apskritai skaitmeninis foto rėmelis atrodė kaip nereikalingas dalykas, ypač kai elektronines fotografijas galima pasižiūrėti per kompiuterį. Taigi neretai ir dabar skaitmeninis foto rėmelis perkamas dovanų draugams, pažįstamiems ir netgi vadovybei.

Šiuo metu skaitmeninis foto rėmelis jau tapo kasdieniniu dalyku, taigi naujovės efektu jau nenustebinsi, taigi gamintojai ėmė daugiau dėmesio skirti ne tik kokybei, tačiau ir dizainui, siūlydami tam tikrus dekoro elementus, darydami skaitmeninius foto rėmelius patrauklesniais ir įvairesniais savo forma ir spalva, kad vartotojai galėtų pasirinkti maksimaliai artimą patalpos interjerui sprendimą.

Skaitmeninių foto rėmelių pasirinkimas dabar yra tikrai nemažas (iš gamintojų galima paminėti ne vieną ir ne du, kaip anksčiau, čia darbuojasi tokios kompanijos, kaip Intenso, Transcend, Viewsonic, Philips, Natec, Logilink, Hama), taigi vartotojas logiškai kelia klausimą, kaip pasirinkti skaitmeninį foto rėmelį ir neapsirikti su dovana. Pirmiausia, į ką atkreipia žmogus dėmesį, tai rėmelio forma ir stilius.

Dabar gamintojai jau drąsiai eksperimentuoja su šių sprendimų dizainu. Jei neseniai kompanijos siūlė paprastą ekraną su tamsios spalvos plastikiniu rėmeliu, tai šiuolaikiniai jau išsiskiria spalva, forma ir kitais išvaizdos elementais. Dabar galima rasti aptakių rėmelių bei anksčiau būdingų stačių kampų. Spalvinė gama neretai atkartoja buitinių prietaisų šablonus: šaldytuvas baltas, televizorius juodas ir t.t., t.y. derinama prie kitų interjero komponentų. Dažniausiai ir surasime baltų arba juodų foto rėmelių. Aišku, esant dideliam norui, galima rasti raudonų, mėlynų, geltonų ar net rožinių, priklausomai nuo tuo metu vyraujančios mados.

Kai kurie gamintojai foto rėmelių kantus daro iš natūralaus medžio, kuris dažytas taip, kad atspindėtų tam tikrą medžio rūšį, pavyzdžiui, riešutmedį, šviesų arba tamsų medį. Tokie rėmeliai gerai tinka klasikinio stiliaus gerbėjams, jie gerai tiks klasikinio, retro stiliaus kabinetams. Kai kurie gamintojai suderina savo skaitmeniniuose foto rėmeliuose klasikinį stilių su medžiu ir šiuolaikiniais technologijų elementais, rėmeliai iš plono plastiko gali atrodyti kaip padaryti iš medžio, tuo tarpu meniu valdymas taip pat dera prie bendro stiliaus. Savo ruožtu, japonų gamintojai laikosi tradicinio stiliaus, čia foto rėmeliai neretai atrodo kaip sumažinti plazminiai ar skystų kristalų televizoriai su griežtu tamsiu veidrodiniu plastiku.

Skaitmeninis foto rėmelis gali turėti įvairiausias ekrano įstrižaines: nuo 7 colių iki dešimties ar net septyniolikos bei didesnių. Į raišką reikėtų atkreipti dėmesį tuo atveju, jei norite matyti kokybiškas nuotraukas, ryškias, be vizualiai matomų taškų. Čia taisyklė labai paprasta – kuo didesnė ekrano raiška, tuo geriau. Tokiu būdu, visos nuotraukos detalės bus perteiktos aiškiai ir ryškiai, pavyzdžiui, fotografijos fonas ir nežymūs elementai, reikalaujantys detalumo, tokie kaip plaukai, akys, smulkūs užrašai, lietaus lašai ir rūkas, jei turime reikalų su meninėmis fotografijomis ir t.t. Be to, skaitmeninis foto rėmelis turi savo integruotą atmintį, kurioje bus galima saugoti daugiau nei vieną fotografiją, kaip ir integruotos baterijos arba atskiri akumuliatoriai, kai kurie modeliai turi ir specialų nuotolinio valdymo pultelį, gali pasigirti muzikiniu fonu, galimybe rodyti video ir t.t.