Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
10881 €
item photo
Instant - momentinis fotoaparatas CAMERA INSTANT/INSTAX MINI 11 BLUE FUJIFILM
7310 €
item photo
Veiksmo-aktyvaus sporto kamera ACME VR04 Compact HD sports & action camera
3841 €
item photo
Instant - momentinis fotoaparatas CAMERA INSTANT/INSTAX MINI 11 PURPLE FUJIFILM
7310 €
item photo
Instant - momentinis fotoaparatas CAMERA INSTANT/INSTAX MINI 11 GRAY FUJIFILM
7310 €
item photo
Vaizdo kamerų stabilizatorius PGYTECH Hand Grip & Tripod for Action Camera
2652 €
item photo
Vaizdo kamerų stabilizatorius PGYTECH Action Camera Chest Strap
2513 €
item photo
Instant - momentinis fotoaparatas CAMERA INSTANT/INSTAX MINI 11 PINK FUJIFILM
7310 €
item photo
Instant - momentinis fotoaparatas CAMERA INSTANT/INSTAX MINI 11 WHITE FUJIFILM
7310 €
item photo
Vaizdo kamerų stabilizatorius PGYTECH Action Camera Floating Hand Grip
2007 €
item photo
nuotraukų spausdintuvas PRINTER SPROCKET 200/BLACK 1AS86A#B19 HP
10184 €
914 €
1.34575 €
46612 €

Foto / Video

Foto ir video technika - bene populiariausia namų technikos rūšis, daugelio vartotojų asmeninėms reikmės, laisvalaikio praleidimui. Tiptop.lt parduotuvėse galima rasti platų šios technikos pasirinkimą, pagal kiekvieno kliento pasirinkimą ir poreikius.

Fotoaparatai ir jų objektyvai bei kiti priedai siūlomi optimaliomis kainomis. Šiose skiltyse galima pasirinkti nuo nedidelių kišeninių, iki profesionaliam fotografavimui skirtų fotoaparatų. Pasiūloje Nicon, Canon, Sony, Olympus ir kitų pasaulinės rinkos atstovų skaitmeniniai ir veidrodiniai gaminiai, platus modelių pasirinkimas.

Objektyvų skiltyje kiekvienas pirkėjas gali atrasti ieškomą prekę. Čia siūloma nuo universalių iki makro objektyvų. Taip pat, objektyvai, skirti konkretiems tikslams, pvz. portretinėms nuotraukoms ar gamtos vaizdų fiksavimui.

Būtinas atributas kiekvienam fotografui, nesvarbu ar jis būtų profesionalas, ar mėgėjas, bandantis savo jėgas šioje srityje, yra blykstės. Blyksčių poreikis atsiranda tuomet, kai įprastas apšvietimas yra per menkas, o technikoje įmontuotos blykstės pernelyg silpnos. Taigi, išorinių blyksčių dėka galima fotografuoti net labai tamsioje aplinkoje, kur kitais atvejais padaryti nuotraukas praktiškai neįmanoma.

Video kameros, kaip, beje, ir fotoaparatai, paprastai skirstomos į skirtus naudotis mėgėjams ir profesionalams. Tačiau galima rasti ir tarpinių variantų, skirtų įgudusiems mėgėjams, t.y. pusiau profesionalios video kameros. Kamerų specifikacijos labai įvairios, todėl renkantis derėtų pasikonsultuoti su šios srities žinovais.

Patogų darbą su foto ir video technika užtikrina tinkama šios technikos eksploatacija. Šioje vietoje puikia pagalbine priemone tampa trikojai - nešiojami, reguliuojamo aukščio ir vaizdo koncentravimo krypties stovai. Šių stovų pasirinkimas Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje gana įvairus, priklausomai nuo poreikių. Vieni stovai skirti fotografuoti nedideliame aukštyje arba stovą pasidėjus ant kito aukštesnio paviršiaus. Tokie stovai labiau tinkami naudoti vidaus erdvėse. Didesni stovai teleskopinėmis kojomis skirti naudoti įvairiose erdvėse, kojų ilgis gali būti skirtingas, taip pritaikant juos prie bet kokio reljefo.

Kitose foto ir video technikos kategorijos skiltyse - įvairios šios technikos jungtys su trikojais ar kito tipo stovais, baterijos, krepšiai, aksesuarai, adapteriai ir pan. Krepšių, dėklų ir kuprinių pasirinkimas išties didelis, o turint omenyje, jog tokia technika reikalauja padidintos apsaugos, labai svarbu pasirinkti tokias transportavimo priemones, kurių pagalba video ir foto įrenginiai būtų apsaugoti.