Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
7868 €
10841 €
item photo
WMF 414110011 SKYLINE Skrudintuvas WMF 414110011 BUENO Skrudintuvas
4550 €
12047 €
item photo
Blenderis PHILIPS HR2100/00
3550 €
item photo
WMF 416480011 Spiralizer daržovių pjaust WMF 416480011 Spiralizer darž.pjaustyklė
7263 €
6056 €
7536 €

Smulki virtuvės įranga

Smulki virtuvės įranga yra skirta daugybei įvairių darbų virtuvėje atlikti. Tiptop.lt internetinėje parduotuvėje - netoli trijų šimtų skirtingo tipo įrangos variantų. Tai - keptuvės, plaktuvai, sulčiaspaudės, duonos skrudintuvai, daržovių ir vaisių džiovinimo aparatai, duonkepės ir daugelis kitų smulkiosios technikos pavyzdžių.

Tačiau pagrindinę dalį asortimento užima įvairūs virtuviniai kombainai, blenderiai, mikrobangų krosnelės ir elektriniai virduliai. Kalbant apie pastaruosius, svarbu paminėti, jog šiuolaikiniai elektriniai virduliai yra belaidžiai, o tai ypač palengvina jų eksploatavimą. Jie paprastai yra gaminami tipinėmis 1 L, 1,5 L, 1,7 L, 2 L talpomis. Šie virduliai yra populiarūs dėl to, jog geba greitai užvirti vandenį, skirtingai nei virduliai, skirti virti ant dujinių ar elektrinių viryklių paviršiaus.

Elektrinių virdulių pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno poreikių talpos, galingumo, dizaino prasme, tačiau renkantis elektrinius virdulius, reikėtų žinoti, jog tinkamai ir ilgai tarnaus virduliai, pagaminti iš maisto gamybai skirtų medžiagų ir nekenksmingi sveikatai bei atitinkantys visus nustatytus reikalavimus. Taip pat, kuo mažiau besikaupiančių nuosėdų, tuo ilgiau tarnauja virdulys, tad tam tikslui gaminami virduliai su vandens filtrais. Tiptop.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi tik patikimų gamintojų, tokių kaip Bosh, Philips, Moulinex, Kalorik ir kt. gaminiai.

Blenderių ir įvairių panašaus tipo smulkintuvų elektroninėje tiptop.lt parduotuvėje taip pat gausu. Pagrindinis dalykas, į kurį turėtų atsižvelgti pirkėjas - tai blenderio galingumas, galvučių ir smulkinimui skirtų indų kiekis bei medžiagos, iš kurių pagamintos blenderio galvutės. Retam naudojimui užtenka pasirinkti blenderį paprasta plastiko, pritaikyto maisto ruošybai, galvute. Na o norintys atlikti daugiau funkcijų, gali rinktis blenderį, kurio rinkinyje yra plakimui ar kito tipo smulkinimui skirtos galvutės. Taip pat patogu, kuomet blenderį galima naudoti su aukštu indu, kuriame smulkinami produktai nesitaško ir nebyra į šalis. Kai kurie blenderiai parduodami su tam skirtais indais.

Kita smulkioji virtuvės technika, pritaikyta maisto smulkinimui ir paruošimui gamybai - virtuviniai kombainai. Dažniausiai tai daugiafunkciniai įrenginiai, skirti daržovių, vaisių smulkinimui ar net kepinių tešlos paruošimui. Kiekvienas gaminys turi unikalias savybes, todėl renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į gamintojų nurodymus.

Tiptop.lt tinklalapyje galima išsirinkti ir mikrobangų krosnelių bei mini orkaičių, skirtų žmonėms, maisto gamybai norintiems sugaišti minimalų laiko kiekį. Tokie įrenginiai - tai puikus būdas per trumpą laiko tarpą pasigaminti šiltų maisto produktų.