Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
item photo
Muzikinis centras Sony MHC-V11 Bluetooth,
21845 €
item photo
LW/FM radijas su CD/MP3 grotuvu Camry CR 1109 Brown, 4 W
6539 €
item photo
Patefonų galvutės Audio Technica
21302 €
item photo
Kolonėlė Soundbar SOUND BAR 3.1/TS9030-EU TCL
40395 €
item photo
Kolonėlė Soundbar SOUND BAR 2.1/TS7010-EU TCL
15666 €
6954 €
item photo
Patefonas su CD/MP3/USB/įrašymu Camry Turntable with CD/MP3/USB/recording
11296 €
item photo
Kolonėlė Soundbar SOUND BAR 2.1/TS5010-EU TCL
13501 €
item photo
Kolonėlė Soundbar SOUND BAR 2.0/TS5000-EU TCL
8263 €

Hi-Fi Audio

TipTop.lt galima įsigyti daugelio gamintojų garso aparatūros, tarp tokių kompanijų galima paminėti Philips, Logitech, Edifier, Sharp, Creative, Vogels, Logilink, Sony, Samsung ir kitus gamintojus. Tarp produkcijos galima sutikti tiek atskiras garso kolonėles, tiek ir komplektą, kuriame be kolonėlių bus ir garso grotuvas (dažnai tokie sprendimai vadinami muzikiniais centrais). Aišku, vieną didžiausių įtakų skambėjimo kokybei daro kolonėlės, jų atkuriami dažniai ir t.t.

Muzikiniai centrai paprastai gali turėti CD diskų keitiklį (galima įdėti kelis ir daugiau diskų, kurie bus automatiškai keičiami), taip pat ekvalaizerį, kuris bus naudingas tiems, kurie mėgsta nustatyti kokybę pagal save, arba konkrečiam muzikos žanrui. Kai kam bus svarbu turėti ir FM tiunerį. Atitinkamai muzikiniai centrai skiriasi ir kanalų bei kolonėlių kiekio palaikymu. Nemažai įtakos turi ir garso juostų ir garsiakalbių skaičius: kuo daugiau, tuo švaresnis garsas. Gera ypatybė – daugelio formatų palaikymas, ne tik CD Audio, tačiau ir MP3, WMA, galbūt DVD-Audio. Gali būti ir karaokė režimas.

Išgauti geros kokybės garsą dažniausiai leidžia tik brangios kolonėlės, tuo tarpu prieš perkant geriausia jas paklausyti realiomis sąlygomis, kai jos teisingai sudėliotos ir sumontuotos, taip pat pageidautina klausytis tų muzikinių kūrinių, kuriuos jau esate girdėję anksčiau (geriausia, kad tai būtų originalūs kompaktiniai diskai), kad galėtumėte palyginti skambesį vienu ir kitu atveju.

Kolonėlės dažniausiai skirstomos į pasyvias ir aktyvias. Pasyvios kolonėlės veikia, pasitelkdamos vidinį garso plokštės stiprintuvą, aišku, jei toks yra. Pavyzdžiui, AC’97 kodekuose tokio stiprintuvo nėra. Šiuo atveju geriau naudoti aktyvias kolonėles. Pastarųjų skambesys praktiškai visuomet yra geresnis.

Daug geresnį skambesį galima išgauti tuomet, kai signalas paduodamas stiprintuvui, o šis, savo ruožtu, perduoda garso kolonėlėms. Pigiau, nei brangias kompiuterines kolonėles, atsieina įsigyti paprastą stiprintuvą (dažnai kartu su grotuvu) ir standartines garso kolonėles. Jei ruošiatės pirkti kolonėles multimedia pramogoms, nepirkite pačių pigiausių, kadangi gali tekti smarkiai nusivilti. Yra tik viena išimtis – jei reikia kolonėlių, pavyzdžiui, nes tiesiog reikalingas.

Nebrangių kolonėlių kategorijoje galima atkreipti dėmesį į multimedia sprendimas, sukurtus kompanijų Creative, Microlab, Jazz Speakers, SVEN, tam tikrais atvejais – Logitech. Hi-Fi kategorijoje galima paminėti kompanijos Altec Lansing sprendimus, kurie gana nepigūs, tačiau savo skambesiu pranoksta ne vieną akustinę sistemą.

Standartinis kolonėlių rinkinys muzikos klausymuisi, filmų peržiūrai, yra 2.1 formatas – šiuo atveju prie dviejų standartinių garsiakalbių pridedama ir žemų dažnių kolonėlė, leidžianti padidinti garso kokybę ir galią žemių dažnių diapazone. Taip pat gali būti siūlomas rinkinys iš šešių kolonėlių (taip vadinama 5.1 sistema). Dvi iš jų montuojamos priekyje, dvi – už nugaros, tuo tarpu žemų dažnių kolonėlė gali būti montuojama bet kurioje vietoje (paprastai jai tenka būti po stalu). Tokia sistema puikiai tiks žaidimų gerbėjams, taip pat filmų peržiūros metu, kai yra kokybiškas Dolby Surround garso takelis. Dažniausiai 5.1 sistemos įsigyjamos, kai bus žiūrima filmuota medžiaga iš DVD diskų.