Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
1288 €
1559 €

Žibintuvėliai

Žibintuvėliai jau seniai tapo kasdienybe, o jų tipų galima priskaičiuoti beveik dešimt (ar net daugiau), priklausomai nuo to, kam jis bus naudojamas. Viena iš labiausiai paplitusių yra turistiniai žibintuvėliai. Jei mėgstate gamtą, žygius, palapinių miestelius, apleistų vietų tyrinėjimus, olas, kanjonus – jums tiesiog būtinas kokybiškas turistinis žibintuvėlis. Pastarieji paprastai sukonstruoti taip, kad atlaikytų įvairias oro sąlygas ir ekstremalias situacijas. Turistiniai žibintuvėliai yra daugiafunkciniai, patogūs, galingi, praktiški ir patikimi, kaip tik tokie, kokie reikalingi nedidelio komforto sąlygomis (palapinėje, ant ežero kranto, miške ir t.t.).

Taip pat turistiniai žibintuvėliai pasižymi lengvumu, valdymo patogumu. Tarp kitų privalumų galima paminėti aukštą naudojamų medžiagų kokybę ir šviesos diodų galingumą, ilgą darbo laiką su pilnai įkrauta baterija ar maitinimo elementais, įvairiausius tvirtinimo būdus ant skirtingų paviršių. Dažnų pirkėjų pasirinkimu yra ant galvos ar šalmų tvirtinami sprendimai, kurie leidžia atlaisvinti rankas, o tai yra tikrai nemažas pliusas žygių, ekspedicijų, paieškos darbų sąlygomis. Tokie žibintuvėliai gali toli sufokusuoti šviesos šaltinį arba, atvirkščiai, išsklaidyti šviesą.

Ant galvos tvirtinami žibintuvėliai paprastai patogūs tuo atveju, kai reikia apšviesti tam tikrus daiktus, tačiau rankos tuo pačiu metu irgi turi būti laisvos (pavyzdžiui, automobilio remontas garaže, laidų instaliacija, darbai tamsiose patalpose ir t.t.). tokiomis sąlygomis galingas ant galvos tvirtinamas žibintuvėlis bus kaip tik tas daiktas, kurio jums reikia. Paprastas ir patogus sprendimas leis jums atlikti bet kokius veiksmus, būti mobilus, o kartu parūpins kokybišką apšvietimą. Ant galvos tvirtinami žibintuvėliai taip pat labai patinka tiems žmonėms, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą: užsiima alpinizmu, turizmu, dažnai landžioja po olas, mėgsta iškylauti tamsiu paros metu, važinėja dviračiais, atlieka archeologinius kasinėjimus ir t.t.

Ant galvos tvirtinami žibintuvėliai turi lengvus ir patikimus dirželius, tuo tarpu tuo pačiu metu nesijaučia, kad ant galvos kažkas yra. Jie praktiški ir patikimi, todėl jūs galite bėgioti, šokinėti ir atlikti kitokios aktyvius fizinius veiksmus, tuo tarpu žibintuvėlis liks savo vietoje. Tokių sprendimų ypatybėmis yra geras atsparumas smūgiams, jie nepralaidūs vandeniui, kai kurie modeliai netgi atsparūs dideliam karščiui. Iš maitinimo elementų gali būti tiek paprastos pirštelinės baterijos, tiek ir akumuliatoriai.

Universalūs žibintuvėliai yra nepamainomi daiktai beveik visuose reikaluose: jei reikia ką nors surasti palėpėje, mansardoje, rūsyje, įsukti perdegusią lemputę, išeiti vėlai vakare į lauką, parodyti transporto priemonių vairuotojams tamsiu paros metu, kad einate keliu ir t.t. Universalūs žibintuvėliai skirti rūpintis vartotojo saugumu, judant nepakankamai apšviestomis gatvėmis ar tamsiose erdvėse. Reikia pažymėti, kad universalūs sprendimai būna dviejų tipų – rankiniai ir tvirtinami ant galvos. Rankiniai sprendimai kompaktiškesni, patikimesni, skirti individualiam naudojimui.

Pastarojo tipo žibintuvėliai gerai telpa kišenėje, kuprinėje, taip pat gali būti labai patogus laikymui rankoje. Tvirtinami žibintuvėliai dar gali būti patalpinti ant diržo mažesnių dirželių dėka. Tokie leidžia visiškai laisvai judėti, atlaisvinant rankas. Jie gerai tinkami dviratininkams, skirtingiems remonto darbams vykdyti, landžiojant po tunelius arba tiesiog skaitant nepakankamo apšvietimo sąlygomis.