Rodyti po:thumbnail list viewtable list view
1288 €

Apšvietimas

Didžiąją dalį apšvietimo įrangos pasirinkimo Tiptop.lt parduotuvėse sudaro LED lemputės. Jų galima rasti įvairių dydžių, formų, paskirties ir įvairaus galingumo.

Dėka specialios technologijos, kuomet šviesos diodai sutelkiami nedidelėje veikimo erdvėje, LED lemputės tapo ilgalaikėmis ir taupiomis priemonėmis, skirtomis apšvietimui. Šio tipo lemputės kur kas efektyvesnės nei įprastos kaitrinės ar halogeninės lemputės, o norint išgauti tokį patį šviesos srautą, LED lemputėms užtenka mažesnės galios, taigi, jos ne tik funkcionalios, bet ir kur kas taupesnės, na o jų pasirinkimo įvairovė labai plati. Paprastai LED lemputėms šviečiant tokiu pačiu intensyvumu reikia apie 10 kartų mažiau galios nei įprastoms kaitrinėms lemputėms. Mažos galios lemputės yra labiau skirtos tiems atvejams, kuomet patalpoms norima suteikti jaukumo. Tai tarsi papildoma priemonė, pilnai neatliekanti apšvietimo funkcijų. Taigi, LED lemputės yra tinkamos tiek pagrindiniam, tiek foniniam apšvietimui.

Kalbant apie apšvietimo priemonių pasirinkimo galimybes, LED lemputes galima pritaikyti visų tipų šviestuvams. Jos gaminamos įvairių dydžių bei tipų cokoliais ir yra įvairaus galingumo. Taip pat galima pasirinkti įvairių spalvų ir atspalvių lempučių, tinkančių derinti prie interjero dizaino ar naudoti kaip dekoro detales. Tai ypač populiaru derinant lubų ir sienų apšvietimui skirtas lemputes, nereikalaujančias papildomų įdėklų, rėmelių ir šviestuvų. Renkantis tokias priemones apšvietimui, svarbu pasidomėti ir koks yra tokių lempučių švietimo kampas.

Dar vienas būdas papildyti interjerą apšvietimu - šviesos diodų LED juostelės. Šias juosteles galima naudoti įvairiose patalpų vietose, o taip pat ir lauke esančių objektų apšvietimui. Dėka lankstaus pagrindo, tokios juostelės yra lengvai paslepiamos ir pritaikomos prie bet kokių kontūrų, o taip pat gali būti naudojamos apšviesti visam objekto perimetrui. Šalia dekoratyvaus panaudojimo galimybių, LED juostelės yra pakankamai funkcionalios. Jomis galima apšviesti virtuvės patalpose esančius darbastalius, pažymėti laiptų pakopas, įvairias nišas ir pan. Kai kurios juostos yra atsparios vandeniui, todėl gali būti naudojamos drėgnose patalpose. LED juostų maitinimui yra skirti specialūs maitinimo šaltiniai.

Kita dalis apšvietimo įrenginių Tiptop.lt parduotuvėse yra skirta mobiliam naudojimui. Tai - prožektoriai, veikiantys baterijų pagalba ir specialūs šviestuvai su USB jungtimis, tinkami kompiuterių ar kitų įrenginių, turinčių USB jungtis, apšvietimui.